Перевірка приміщень та автотранспорту

Хочете придбати майно? Можливо плануєте вкласти гроші в квартиру під забудову чи здійснити обмін нерухомості? Орендуєте дорогий офіс? Пропонуємо Вам захист від шахраїв - перевірку нерухомості та автомобілів на «юридичну чистоту». Дізнаємося, чи в порядку документи власника, чи не знаходиться майно під заставою в банку або іншу важливу та приховану інформацію.

Афери з продажем будинків, квартир, офісних приміщень та земельних ділянок - одна з поширених проблем не тільки в Україні, а й в цілому світі. Такі угоди дорого коштують та вимагають від учасників знання юридичних нюансів. Для шахраїв, які мають справу з не обізнаними людьми, лазівок для обману предостатньо. Одні з найбільш популярних схем це продаж майна, яке перебуває в заставі у банку чи заарештовано. Справжній власник нерухомості не в курсі продажу своєї нерухомості або проти неї. Забудовники пропонують інвестувати в будівництво житлового будинку, але юридично їх не існує або вони мають проблеми з законом.

Перевірка юридичної чистоти нерухомості - обов'язковий етап при здійсненні вартісної покупки чи укладення договору оренди. Це завдання юристів, які готують договори купівлі-продажу або оренди. Але як часто буває в житті люди, які купують квартиру на вторинному ринку (як приклад), обмежуються типовим договором з Інтернету, в якому пункт про те, що житло не перебуває під арештом, в заставі і т.д. - приймається на віру. Якщо мова йде про забудовників - мало хто перевіряє репутацію будівельної компанії. А потім трапляються неприємні ситуації, в яких втрачаються великі гроші.

Ми також зможемо Вам допомогти безпечно придбати автомобіль попередньо здійснивши його юридичну перевірку перед покупкою:

  • За Вашим бажанням з’ясуємо необхідну інформацію, а саме:
  • Дізнаємося попередню історію автомобіля( ДТП, та інші моменти);
  • Перевіримо документи на можливу підробку;
  • Встановимо справжнього власника;
  • Перевіримо на викрадення, встановимо чи не знаходиться автомобіль в розшуку;
  • Крім юридичної допомоги при перевірці автомобілів, приватний детектив може особисто бути присутнім для огляду та участі в переговорах. Забезпечимо збереження грошей та Вашу безпеку;
  • Перевірку майна (рухомого та нерухомого) здійснюємо протягом 3-5 днів. Якщо необхідно більш широке встановлення чи дослідження інформації - термін обумовлюється індивідуально;
  • Захистимо Вас від несподіванок, які можуть виникнути після здійснення угоди.

Достовірність інформації гарантуємо