Про нас

 

Чому Ви можете  довірити нам свої проблеми?

1. Ми – повноцінне детективне агентство, яке об’єднало під одним дахом різних фахівців своєї справи.

Наші фахівці володіють навиками, досвідом та професіоналізмом для надання детективних та безпекових послуг для фізичних і юридичних осіб. 

З нами працюють:

2. У нас є багаторічний досвід оперативно-розшукової діяльності, наявність професійних і ділових зв'язків та навиків, що  дозволяє нам вирішувати завдання захисту бізнесу та особистості практично будь-якої складності.

Досконале знання чинного законодавства, неупереджений підхід та незалежність разом із прямими діловими контактами серед професіоналів у всьому світі забезпечує максимальну якість при вирішенні поставлених завдань.

3. Наше кредо – не нашкодь. 

Знаємо з якими складнощами зустрічаються у своїй роботі підприємці України, розуміємо особливості ведення бізнесу у нашій державі, що дає нам розуміння необхідності делікатно  розібратися і вирішити ситуацію, що склалася.

 4. Використовуємо найсучасніші технології та професійне обладнання, постійно навчаємося та розвиваємося  

Завдяки наявним технологіям та володіючи професійним обладнанням, які надають точну і незаперечну інформацію, наші фахівці зроблять усе можливе, щоб надати Вам потрібний результат в найкоротший термін.

Якщо ви хочете отримати результат - вам до нас. Ми не обіцяємо того, чого не можемо виконати. 

Наші принципи:

Забезпечимо стовідсоткову конфіденційність при веденні переговорів у нас в офісі та гарантуємо не розголошення Ваших таємниць. Вся інформація, отримана нами в ході виконання замовлення, залишиться між нами і нашими клієнтами. 

Вчасно зроблена робота допомагає отримати результат. А саме в отриманні результату ми вбачаємо своє основне завдання.  Ми не звикли втрачати час даремно. 

 Наші фахівці зорієнтовані на отримання замовником економічного ефекту за мінімальних затратах сил та засобів.

Скориставшись нашими послугами, Ви можете не сумніватися в тому, що вони будуть надані на найвищому рівні з урахуванням особливостей конкретної справи. 

Залежно від того, які саме доручення нам належить виконати, що для цього буде потрібно і які витрати будуть понесені, буде і розраховуватися вартість наших послуг. 

Ми завжди узгодимо попередній кошторис з нашим замовником. У разі якщо нам доведеться значно за нього вийти, ми також обов'язково про це попередимо і продовжимо роботу не раніше, ніж отримаємо відповідні дозволи. 

Ви можете доручити нам практично все, що не порушує кримінальний закон. 

Ми не тільки знаємо закони, але і вміло їх використовуємо на практиці.

Наша мета - задоволені результатом замовники.