Про нас

 

Детективне агентство «ХОЛМС» складається з команди приватних розслідувачів та експертів у кризових ситуаціях, поліграфологів та адвокатів, оперативно-технічних спеціалістів, які володіють навиками, досвідом та професіоналізмом для надання широкого спектру послуг, як для фізичних так і для юридичних осіб.

Завдяки наявним технологіям, Детективне агентство «ХОЛМС» має можливість в найкоротший час досягнути потрібного результату. Незалежно від того, з якою проблемою Ви до нас звернулися, ми максимально швидко відреагуємо та допоможемо у її вирішенні.

Багаторічний досвід оперативно-розшукової діяльності, наявність професійних і ділових навиків дозволяє нам вирішувати завдання щодо захисту бізнесу та особистості практично будь-якої складності.

Досконале знання чинного законодавства, неупереджений підхід та незалежність разом із прямими діловими контактами серед професіоналів у всьому світі забезпечує максимальну якість при вирішенні поставлених завдань.

 

Ми не тільки знаємо закони, але і вміло їх використовуємо на практиці.

Наша мета - задоволені результатом замовники.

Чому Ви можете нам довіритися?

  1. Ми – повноцінне детективне агентство, яке об’єднало під одним дахом фахівців своєї справи 

Для того, щоб допомогти вирішити проблему чи виконати замовлення до Ваших послуг – детективи з багаторічним досвідом оперативно-розшукової діяльності, кваліфіковані та ліцензовані експерти-поліграфологи, грамотні юристи, практикуючі адвокати, спеціалісти з комп’ютерних інформаційних технологій, професійні медіатори та психологи.

  1. Наше кредо – не нашкодь. 

Знаємо з якими складнощами зустрічаються у своїй роботі підприємці України, розуміємо особливості ведення бізнесу у нашій державі, що дає нам розуміння необхідності делікатно  розібратися і вирішити ситуацію, що склалася.

  1. Використовуємо найсучасніші технології та професійне обладнання, постійно навчаємося та розвиваємося  

Завдяки наявним технологіям та володіючи професійним обладнанням, які надають точну і незаперечну інформацію, наші фахівці зроблять усе можливе, щоб надати Вам потрібний результат в найкоротший термін.

Наші послуги

Наші принципи:

  1. Конфіденційність

Забезпечимо стовідсоткову конфіденційність при веденні переговорів у нас в офісі та гарантуємо не розголошення Ваших таємниць. Вся інформація, отримана нами в ході виконання замовлення, залишиться між нами і нашими клієнтами. 

  1. Результативність та оперативність

Робота починається вже в день звернення. Вчасно зроблена робота допомагає отримати результат. А саме в отриманні результату ми вбачаємо своє основне завдання.  Ми не звикли втрачати час даремно.

  1. Ефективність та окупність

 Наші фахівці зорієнтовані на отримання замовником економічного ефекту за мінімальних затратах сил та засобів.

  4. Індивідуальний підхід

Скориставшись нашими послугами, Ви можете не сумніватися в тому, що вони будуть надані на найвищому рівні з урахуванням особливостей конкретної справи. 

  5. Доступність цін

Залежно від того, які саме доручення нам належить виконати, що для цього буде потрібно і які витрати ми понесемо, буде і розраховуватися вартість наших послуг. Але одне точно - ціни на наші послуги доступні і демократичні, і ми завжди узгодимо попередній кошторис з нашим замовником. У разі якщо нам доведеться значно за нього вийти, ми також обов'язково про це попередимо і продовжимо роботу не раніше, ніж отримаємо відповідні дозволи. 

Ви можете доручити нам практично все, що не порушує кримінальний закон. У цьому, до речі, основа гідності детективного агентства «ХОЛМС».