Перевірка кандидатів, співробітників компанії. Допомога в підборі найманих працівників

В сучасному ритмі життя кожен шукає для себе максимальну зону комфорту, тому і значно зросла потреба в домашньому персоналі. Зважаючи на свою зайнятість на роботі чи її особливості, в наш час все більше людей стикаються з потребою підбору персоналу для дому.

Звичайно є спеціальні компанії та менеджери по підбору персоналу, які за Вашими критеріями максимально швидко і точно здійснять для Вас таку роботу. Але користуючись послугами різних працівників - няні для догляду за дитиною чи людини з особливими потребами, медсестри, прибиральниці, кухаря, охоронця, садівника, водія, майстра по ремонту чи багатьох інших корисних у Вашому побуті людей, не завжди можна бути впевненими у надійності людини з її слів чи навіть попередніх одиничних рекомендацій. Не завжди робітники захочуть Вам розповісти про свій негативний досвід, про попередню неналежно виконану роботу чи якісь важливі, але не зовсім позитивні деталі.

Перевірка персоналу важлива для забезпечення своєї безпеки та безпеки рідних Вам людей. Всім властиво помилятися, але для того, щоб максимально себе убезпечити від них краще довіртеся працівникам нашого детективного агентства «Холмс», які належним чином здійснять перевірку робітників, на відсутність у них поганих намірів.

Як відбувається перевірка найманого персоналу?

Своїх робітників перед прийомом на роботу Ви можете перевірити на детекторі брехні ( поліграфі) , але якщо ж хтось відмовиться від такого способу з якихось переконань, то в такому випадку можна здійснити розслідування за допомогою досвідченого приватного детектива, який встановить для Вас

Крім отримання достовірної інформації про людину, яка у Вас працює, ми можемо здійснити перевірку роботи, яку вона виконує. Таким чином Ви дізнаєтесь, чи добре виконує свої обов’язки та як поводить себе людина в домі за Вашої відсутності. З нашою допомогою Ви зможете правильно обрати відповідального та надійного працівника для свого дому, і не будете хвилюватися за власну безпеку і безпеку своїх рідних.