Досьє на людину і організацію. збір інформації та перевірка працівників.

Детективне агентство «ХОЛМС» займається збором та перевіркою інформації про людину чи організацію для компаній і приватних осіб. Процес відбувається конфіденційно. Це захищає замовника від незручного становища перед діловим партнером, другом чи родичем.

Приватні детективи агентства «Холмс» володіють усіма необхідними знаннями та можливостями, щоб здійснювати збір інформації законно і швидко. Допоможемо роздобути докази, зібрати свідчення свідків; з’ясуємо картину щодо процесу розлучення чи поділу бізнесу. Професійний досвід і можливості дозволяють отримувати інформацію різної складності і спрямованості.

Замовники вдаються до послуг приватного детектива, щоб

Звертаючись до нас, ви отримаєте професійну юридичну підтримку, об'єктивний погляд з боку і надійний ресурс для збору даних. 
Ми грамотно складемо офіційний запит у кримінальній чи  цивільній справі, підготуємо необхідні документи для суду. Допоможемо ефективно співпрацювати з правоохоронними органами.

Детективне агентство «ХОЛМС» збере повне досьє на людину чи організацію

В ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЗБІР ДОСЬЄ: бажання довіряти, бути впевненим у людині, тримати ситуацію під контролем, бажання знати, з ким маєте справу.

Серед поширених замовлень досьє:

Перевірка ділового партнера: Причини замовлення перевірки ділового партнера  можуть бути найрізноманітніші: виключити варіант невипадкового знайомства з метою корпоративного шпигунства; переконатися в надійності контрагента і його платоспроможності.

Інформація про друзів дитини: Встановлення способу життя дітей актуально для батьків, які прагнуть захистити своїх дітей від інтриг, зловмисного впливу друзів дитини чи через нав'язану дружбу.

Перевірка нареченого / нареченої:

Наприклад, коли сім'я хоче переконатися, що наречений / наречена - гідна кандидатура. Або ж людина переїжджає в незнайому місцевість, в іншу країну і хоче бути впевнена, що в нових умовах вона буде в безпеці, а обрана нею людина - порядна.

Наймання няні / доглядальниці:

Замовляють клієнти, які хочуть перевірити досвід людини, відгуки з попередніх місць роботи, щоб виключити ймовірність неналежного, жорстокого поводження няні з дитиною, доглядальниці з інвалідом або людиною похилого віку.

ЯКІ ДАНІ ЗБИРАЄ ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО

Є основна інформація для формування досьє. Приватний детектив консультує і допомагає визначитися з додатковими пунктами. Кінцевий перелік питань визначає замовник.

Детективне агентство «ХОЛМС» виконує збір та перевірку інформації за кордоном

Детективне агентство «ХОЛМС» збере необхідну інформацію за кордоном на запит юридичних фірм чи фізичних осіб. При потребі вилетимо в будь-яку країну, щоб стати вашими очима і вухами або офіційно представляти інтереси на переговорах. Зберемо потрібну інформацію, виконаємо делікатне доручення. Конфіденційність гарантуємо.

Детективне агентство «ХОЛМС» збере необхідну інформацію в максимально короткі терміни. Все відбувається делікатно, без залучення зайвої уваги.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ. КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕТЕКТИВА – БЕЗКОШТОВНА