Економічна та ІТ безпека бізнесу, захист інформації

Розвиток технологій та доступність Інтернету вимагає від користувача серйозного та відповідального ставлення до даних, які він викладає в соціальних мережах, електронних місцях зберігання інформації або зберігає на жорсткому диску комп'ютера чи в телефоні.

Існують інструменти, котрі без надмірних зусиль дозволяють хорошим хакерам або зловмисникам на місці отримувати доступ навіть до закритої інформації, яку Ви розміщуєте в Інтернеті або на комп'ютері, в своєму гаджеті під паролем.

Наші спеціалісти допоможуть Вам убезпечити свій інформаційний простір за допомогою програм з новітнім ІТ захистом, аби попередити чи заблокувати несанкціоноване втручання в роботу Вашого комп’ютера, будь-яке несанкціоноване скачування інформації при безпосередній роботі за Вашим комп’ютером чи через мережу. З нашою допомогою Ви будете мати можливість навчитись самостійно правильно оновлювати програмне забезпечення телефону, ноутбука, планшета чи стаціонарного комп’ютера, аби бути максимально впевненими, що до Ваших "маленьких" та "великих" секретів ніхто не добереться. Співробітники детективного агентства «Холмс» допоможуть Вам  відстежити, знешкодити програми, які під виглядом вірусу впроваджуються в систему та крадуть паролі чи доступи до Ваших секретів.

Навіть у ситуації, коли на Вашу електронну пошту чи телефон приходять листи сумнівного змісту чи навіть повідомлення з погрозами, ми постараємося для Вас з’ясувати хто їх відправник чи визначимо ІР-адресу і місце розташування абонента.

І пам’ятайте, хто володіє інформацією - той володіє світом

Зверніться до нас і ми допоможемо Вам зберегти недоторканим свій інформаційний простір.