Вирішення сімейних питань

Ваш чоловік чи дружина почали дивно себе поводити? Ви стали помічати, що кількість відряджень різко зросла або кохана людина кудись зникає у робочий час? А можливо в сімейному бюджеті з’явились витрати на невідомі цілі?

Якщо Вас постійно турбує питання подружньої невірності, тоді мабуть краще себе заспокоїти та розставити всі крапки над «І» з допомогою нашої команди приватних детективів.

Не завжди дивна поведінка може свідчити про факт сімейної невірності, але щоб збіг обставин не зіграв з Вами злий жарт, краще замовте в нас послугу перевірки на вірність чоловіка чи дружини, і тоді наш кваліфікований спеціаліст зможе обережно та в таємниці від оточуючих перевірити на вірність кохану людину, аби розвіяти чи підтвердити Ваші підозри.

Ви хочете налагодити відносини зі своєю половинкою, повернути чоловіка чи дружину в сім’ю, детективи нашого агенства допоможуть Вам у цьому. Приватний детектив конфіденційно, у максимально стислі терміни, з’ясує, як та де проводить дозвілля Ваш чоловік чи дружина. Встановить його/її контакти, знайомства, розшукають, проаналізують та перевірять для Вас всю наявну інформацію.

Про проведену роботу нададуть розширений звіт, вказавши, точний час, місце, де перебував Ваш чоловік або дружина.

Якщо Ви хочете переконатись у щирості почуттів вашого партнера по житті, перевірити правдивість його дій та почуттів, детектив нашого агентства допоможе вам у такій делікатній ситуації. Ми проведемо збір та аналіз інформації щодо особи, яка претендує на вашу руку та серце, здійснимо перевірку нареченого/нареченої  і надамо звіт про особу, щоб допомогти Вам прийняти важливе для Вас рішення.

Сумніваєтеся, чи варто робити? Напишіть нам прямо зараз! Консультація по спостереженню за чоловіком, дружиною надається безкоштовно

Перевірка домашнього і обслуговуючого персоналу.

Довіра стоїть на першому місці і у виборі домашнього персоналу. У випадках коли треба захистити будинок від випадкових людей і перевірити правдивість і достовірність інформації про людину практичним шляхом, співробітники детективного агентства «ХОЛМС» готові Вам допомогти.

Ми відповімо на всі поставлені вами питання навіть самого делікатного характеру точно і об'єктивно.

ГАРАНТУЄМО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ЗВЕРНЕННЯ!