Навчальний центр «Holmes VS Moriarty». Розговорити та домовитися.

 

 І Холмс, і Моріарті досвідчені супротивники, які показали яскравий приклад ведення переговорів в екстраординарних умовах. Але їм не вдалося домовитися.

Якими виключними компетентостями треба володіти, щоб тримати контакт та успішно провести переговори? Чи достатньо бути комунікабельним, щоб домовитися та переконати?

Вперше в Західній Україні, на базі детективного агентства «Холмс» у Тернополі засновано навчальний центр «Holmes VS Moriarty» для дітей та дорослих .

Центр «Holmes VS Moriarty» набирає бажаючих навчатися та отримати професію переговорника ще під час навчання у школі. Формуємо такі вікові групи – 8-11 років, 12-17 років.

Учасники проекту:

Проводитиме навчання Вадим Рахліс - професійний переговорник, сертифікований медіатор Євросоюзу, відзначений  «Certificate of Recognition» в номінації «Idea of the Future» в 2016 р. на Davos World Communication Forum in Kyiv, учень Марка Гоулстона и Джорджа Колрізера (психологів-переговорників спецслужб), що має 20-річний досвід ведення перемовин в екстремальних умовах в Україні, Ізраїлі та Казахстані. А також своїми знаннями ведення розслідувань та виявлення брехні за допомогою сучасних методів будуть ділитися фахівці Детективного агентства «Холмс».

Це не просто гурток  -  це унікальна школа для дітей та підлітків, де вони здобудуть знання та практичні навички, які стануть хорошою опорою як в особистісних стосунках, так і в професійній діяльності.

Фінальні випробування та отримання сертифікатів відбудуться на березі Чорного моря в мальовничій Болгарії.

Діти складуть іспити в присутності провідних світових експертів у сфері переговорництва  та отримають сертифікат міжнародного зразка.

Програмою навчання передбачено отримання підлітками практичних навиків за кордоном.

Формуємо групи майбутніх переговорників та медіаторів за віковими категоріями: 8-11 років та 12-17 років, а також групи для дорослих.