Встановлення способу життя дітей

Ви стали помічати не зовсім хороші зміни в поведінці Вашої дитини? Ваші стосунки з дитиною досягли критичної точки, та більше не можна це списувати на перехідний вік? Хочете дізнатися, що криється за бунтівним характером сина чи доньки та чому між Вами постійні сварки?

Наш приватний детектив надасть детальну інформацію про те, чим займається Ваша дитина перебуваючи поза вашим полем зору

Досить часто причиною антисоціальної поведінки може стати саме погане оточення. Щоб цьому запобігти, уникнути і припинити, замовте перевірку у нашому детективному агентстві.

Не принижуючи честі та гідності дитини, негласно та зовсім конфіденційно, буде проведено спостереження за дитиною, встановлено коло її спілкування серед друзів та знайомих, буде ясно чи приймає вона наркотики, як та з ким проводить свій день поза межами дому.

Наше детективне агентство «Холмс» надає послуги з перевірки підлітка на предмет вживання наркотиків, алкоголю, тютюну, участі в азартних іграх використовуючи всі сучасні методи розслідування. До них входить:

Завдяки професіоналізму наших співробітників Ви отримаєте повну картину способу життя дітей:

Заходи по спостереженню за дитиною приватним детективом може бути поодинокі або комплексні - вибираєте ви. Іноді досить перевірити, куди ходять ваші син або дочка, після занять в школі. Іноді потрібно ряд заходів, щоб виявити достовірні причини поведінки.

 В нас Ви можете придбати та отримати сервісне обслуговування для різних потрібних для спокійного життя технічних приладів. Адже часто можливість відслідкувати переміщення Ваших дітей допомагає їх захистити, а Вам забезпечує спокій та впевненість.

Запишіться на безкоштовну консультацію щодо спостереження за дитиною