Доступні ціни

Скільки коштують наші послуги?

Відповідь на це питання залежить від дуже багатьох обставин і тому завжди шукається в індивідуальному порядку.

Залежно від того, які саме доручення нам належить виконати, що для цього буде потрібно і які витрати ми понесемо, буде і розраховуватися вартість наших послуг. Але одне точно - наші розцінки доступні і демократичні, і ми завжди узгодимо попередній кошторис з нашим клієнтом. У разі якщо нам доведеться значно за неї вийти, ми також обов'язково його про це попередимо і продовжимо роботу не раніше, ніж отримаємо від нього відповідні дозволи.

Пам’ятайте, що Ваш спокій та стабільність справ завжди вартують набагато більше. Для розрахунку витрат просто направте на нашу електронну адресу запит щодо  тієї  послуги, яка цікавить Вас, і ми визначимо суму і терміни виконання роботи.

Умови оплати

Після обговорення деталей та укладення договору клієнт вносить передоплату в розмірі 50% від вартості послуги. Після виконання всього комплексу робіт замовник оплачує залишок суми та отримує всі матеріали розслідування в повному обсязі. Постійні клієнти можуть отримати послуги без попередньої оплати, а оплату здійснити вже за фактом виконання замовлення.

У нас Ви обов’язково знайдете зручний для себе спосіб оплати послуг, просто поцікавтесь про можливі способи її здійснення, та оберіть той, який буде для Вам найзручніший.

Система Western Union

Іноземні громадяни для внесення оплати можуть скористатися системою Western Union. В цьому випадку Вам необхідно зв'язатися з нами і отримати прізвище ім'я та по батькові співробітника, на якого необхідно зробити переказ. Після виконання операції обов'язково назвіть нам суму, дату, ім'я відправника, місто і код переказу. Зарахування грошей зазвичай проводиться за 1день.

WebMoney

Для оплати замовлення за допомогою платіжної системи WebMoney уточніть номер нашого електронного гаманця. Поповніть наш рахунок через будь-який термінал готівкою в зручній для Вас валюті і повідомте нам про зарахування.

               Збережіть квитанції, видані терміналом. Повідомте нам точний час і суму платежу (з урахуванням комісії терміналу) або надішліть електронною поштою сканкопію квитанції.

Банківський переказ через ПриватБанк              

Поповнення готівкою в найближчому від Вас відділенні ПриватБанку. Для переказу грошей ми повідомимо Вам номер карти-рахунки одержувача. Збережіть банківську квитанцію в якості підтвердження платежу.               Також Ви можете розрахуватися Готівкою у касі нашого Детективного агентства.

Error
Whoops, looks like something went wrong.