Працюємо по всій Україні та за кордом

Наше детективне агентство «Холмс» знаходиться в західній Україні, але разом з тим це не заважає нам успішно працювати як на всій території нашої держави, так і за її межами.

Співробітники нашого агенства є діючими членами Всеукраїнської асоціації приватних детективів  та Міжнародної поліцейської асоціації (МПА)  і мають налагоджені постійно діючі зв'язку з детективними агентствами різних країн світу (Європа, Азія, Латинська Америка), що дозволяє швидко і якісно надавати дистанційні послуги в цих країнах.

Наші детективи працюють командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні.

Ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по Вашому запиту в найкоротші терміни зконтактують з Вами, аби обговорити деталі зустрічі, а при потребі виїдуть до Вас або запросять до себе в офіс.

Завжди щиро раді бути Вам корисними в різноманітних ситуаціях. Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.