Делікатні та особливі доручення

Приватні детективи агентства «ХОЛМС» мають юридичну і бізнес-компетенцію, щоб на високому професійному рівні представляти інтереси компанії або фізичної особи. Проведемо ділові переговори, можемо бути присутніми в стороні в якості безпеки непомітно для всіх.

Перевіримо справжнє перебування співробітника або представника Вашої компанії і відповідність представлених ним витрат – кошторису.
Перевіримо безпеку місця перебування конкретних осіб.

Перевіримо представлені дані або відомості за кордоном. Зберемо іншу необхідну інформацію і проведемо глибокий аналіз отриманих даних.
Приватний детектив агентства «ХОЛМС» - незамінний професійний виконавець при виконанні делікатних або особливих доручень.

Не знайшли потрібної Вам послуги в списку здійснюваних нами заходів? Це зовсім не привід відмовлятися від співпраці, адже ми беремося за незвичайні (особливі) Ваші доручення.

Ви можете доручити нам практично все, що не порушує кримінальний закон. У цьому основа гідності нашого детективного агентства. Для нас є тільки один указ - кримінальне законодавство. Все інше ми залишаємо на свій розсуд, тому беремося за ті доручення, які офіційні органи абсолютно точно залишать без уваги.

Зверніться і ми зробимо усе можливе, щоб вам допомогти.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕТЕКТИВА - БЕЗКОШТОВНА