Виявлення жучків та закладних пристроїв

Як що, ви маєте хоч малу підозру у витоці важливої конфіденційної інформації, а також для свого спокою, радимо провести перевірку приміщень на наявність прослуховуючих пристроїв. 

Різні технічні засоби здобуття голосової інформації, прихованого відеоспостереження, доступні практично кожному і є потужним засобом в отриманні важливої ​​ конфіденційної і навіть секретної інформації, яку можуть використати проти вас. До перевірки люди і не підозрюють, що у них вже є "доброзичливці", бажаючі знати про них все.

Завдяки сертифікованим технічним засобам спеціалісти можуть виявити "прослуховування" та "жучки". За час роботи ми переконалися, що це не є рідкістю в житті підприємців, державних службовців, працівників медичних, освітніх закладів, приватних осіб. 

Важлива інформація може бути використана проти вас, вашої компанії, або ж в принципі, може чимось бути корисною вашим конкурентам.

Ми не тільки проведемо перевірку приміщень на виявлення каналів витоку інформації, а й зробимо комплекс заходів, які унеможливлять або ж значно ускладнять встановлення прослуховуючи засобів у майбутньому.

Наші переваги:

З нами ви відчуєте себе у повній безпеці!

Отримання інформації проводиться, як правило, мініатюрними пристроями, які не видимі людському оку. Розташовують їх зловмисники в найрізноманітніших місцях, в приміщенні, в автомобілі. 

Сам процес виявлення підслуховуючих пристроїв вимагає спеціальних технічних знань та навичок роботи. 

Наші спеціалісти оснащені фаховим дороговартісним європейським та американським обладнанням.

Огляд приміщення ми проводимо в 4 етапи. 

Нам під силу перевірка великих та малих площ, складної та не дуже, конфігурації. 

Спеціалісти по виявлення закладних пристроїв використовують наступні методи:

Ми дотримуємось повної конфіденційність при спілкуванні з клієнтами, проводимо перевірку у зручний для вас час.

Error
Whoops, looks like something went wrong.