Вирішення сімейних проблем

Ваш чоловік чи дружина почали дивно себе поводити? Ви стали помічати, що кількість відряджень різко зросла або кохана людина кудись зникає у робочий час? А можливо в сімейному бюджеті з’явились витрати на невідомі цілі?

Якщо Вас постійно турбує питання подружньої невірності, тоді мабуть краще себе заспокоїти та розставити всі крапки над «І» з допомогою нашої команди приватних детективів.

Не завжди дивна поведінка може свідчити про факт сімейної невірності, але щоб збіг обставин не зіграв з Вами злий жарт, краще замовте в нас послугу перевірки на вірність чоловіка чи дружини, і тоді наш кваліфікований спеціаліст зможе обережно та в таємниці від оточуючих, перевірити на вірність кохану людину, аби розвіяти чи підтвердити Ваші підозри.

Ви хочете налагодити відносини зі своєю половинкою, повернути чоловіка чи дружину в сім’ю, детективи нашого агенства допоможуть Вам у цьому. Приватний детектив конфіденційно, у максимально стислі терміни, з’ясує, як та де проводить дозвілля Ваш чоловік чи дружина. Встановить його чи її контакти, знайомства, розшукають, проаналізують та перевірять для Вас всю наявну інформацію.

Про проведену роботу нададуть розширений звіт, вказавши, точний час, місце, де перебував Ваш чоловік або дружина.

Якщо Ви хочете переконатись у щирості почуттів Вашого партнера по житті, перевірити правдивість його дій та почуттів, детектив нашого агентства допоможе Вам у такій делікатній ситуації. Ми проведемо збір та аналіз інформації щодо особи, яка претендує на Вашу руку та серце, здійснимо перевірку нареченого/нареченої і надамо звіт про особу, щоб допомогти Вам прийняти важливе для Вас рішення.

Сумніваєтеся, чи варто робити? Напишіть нам прямо зараз! Консультація по спостереженню за чоловіком, дружиною надається безкоштовно!

 

Перевірка домашнього і обслуговуючого персоналу

Довіра стоїть на першому місці і у виборі домашнього персоналу. У випадках коли треба захистити будинок від випадкових людей і перевірити правдивість і достовірність інформації про людину практичним шляхом, співробітники детективного агентства «ХОЛМС» готові Вам допомогти.

Ми відповімо на всі поставлені Вами питання навіть самого делікатного характеру точно і об'єктивно.

ГАРАНТУЄМО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ЗВЕРНЕННЯ!