Перевірки і експертизи на детекторі брехні

Невпевнені у своїх співробітниках? Хочете попередити крадіжки, витік інформації чи у Вас вже сталася неприємна подія?...

Вас обманює чоловік чи дружина? Невпевнені у своїх домашніх помічниках? ... 

Наші експерти-поліграфологи володіють усіма необхідними знаннями щоб дати відповіді на запитання, які Вас цікавлять, провівши кваліфіковане психофізіологічне дослідження на детекторі брехні. 

Замовивши перевірку у нас, Ви будете певні, що вона буде здійснена досвідченими і  кваліфікованими фахівцями, які прекрасно знають, як задати запитання так, щоб отримати необхідну замовнику інформацію. Адже правильно сформулювати запитання - це завдання не менш складне, ніж сама перевірка на детекторі брехні і розшифровка отриманих результатів. Також Ви можете розраховувати на оперативний відгук на Ваше звернення. Ми зробимо усе, щоб перевірка на детекторі брехні була здійснена у зручний для Вас час.

Ми гарантуємо дотримання принципів абсолютної конфіденційності та законності.  Під час тестування ми не зачіпаємо теми політичних, релігійних та сексуальних вподобань, а також етнічної приналежності.

Основними видами перевірок на детекторі брехні є:

  1. Службові і приватні розслідування крадіжок і шахрайства.

Спеціальні перевірки. Перевірка в рамках службових розслідувань. Корпоративні розслідування: у разі виявлення промислового шпигунства, витоку інформації, зникненні коштів або майна компанії, надзвичайної події.

 Ви зможете з максимальною точністю всього за кілька годин визначити ступінь причетності Вашого співробітника і отримати вичерпну інформацію про те, що цікавить Вас;

  1. Кадрові перевірки. Перевірки персоналу: при прийомі на роботу, періодична перевірка персоналу, перевірка персоналу перед підвищенням, перед звільненням. Можливість залучення експерта –поліграфолога для проведення комплексних перевірок на постійній основі.
  2. Сімейні історії. Перевірка на подружню вірність, допомога у вирішенні сімейних конфліктів. Підтвердження або спростування факту зради: звернувшись до нас, багато подружніх пар змогли зберегти свій шлюб і позбулися від усіляких підозр у зраді одного з партнерів.
  3. Перевірка домашнього і обслуговуючого персоналу.
  4. Проведення судових експертиз з висновком експерта-поліграфолога.

 Наші експерти володіють вищою психологічною освітою, мають свідоцтво поліграфолога, є членами Всеукраїнської асоціації поліграфологів, Європейської асоціації поліграфологів, використовують ліцензовані методи діагностики.

Для проведення психофізіологічних досліджень з використанням поліграфа в нашому офісі є побудовані і спеціально обладнані приміщення, які відповідають всім нормам і вимогам проведення вищевказаних досліджень.

Судова експертиза 

Чинне законодавство дозволяє захищати свої права усіма способами, що не заборонені законом.

Відтак судова психофізіологічна експертиза із використанням поліграфа є цілком легальним способом об’єктивно довести чесність підзахисного.

Поліграф не тільки викриває злочинців та брехунів, а й рятує чесних людей.

Ми доволі часто і завжди успішно допомагаємо адвокатами здобути вагомі докази для доведення невинуватості підзахисного.

Використання детектора брехні стане Вашою дієвою зброєю у боротьбі за справедливість.

Поліграф володіє максимальним ступенем достовірності. Така перевага робить детектор брехні рятівником у складних ситуаціях. Відомі сотні прецедентів, коли результати експертизи стають визнаними юридичними фактами.

Детектор брехні є безпечним для психологічного стану підзахисного. А в деяких випадках після експертизи люди почувалися більш впевнено, тому що мали об’єктивні докази своєї невинуватості.

Error
Whoops, looks like something went wrong.