Організація переговорів. Вирішення конфліктних ситуацій

Співробітники нашого детективного агентства організовують переговори, проведуть їх так, щоб задовольнити обидві сторони (хоч і будуть спрямовані переважно на клієнта), переконають сторони не звертатися до суду або зі скаргами до вищих інстанцій, знайдуть дієві важелі тиску, які допоможуть це реалізувати.

Ми візьмемо на себе роль посередника, розробимо пакет пропозицій і представимо Вам його на затвердження. З вибраного списку Ви зможете вибрати найбільш підходящі саме  Вам рішення, після затвердження яких наші фахівці розроблять план подальших дій і приступлять до його реалізації.

Наше головне завдання - вирішити спірну ситуацію мирними способами, без залучення судових та інших інстанцій, і ми зробимо все для її ефективного вирішення.

Технологія альтернативного (позасудового) врегулювання конфліктів вельми поширена і затребувана послуга нашого детективного агентства. Користуючись цією послугою, Ви зможете вирішити безліч завдань із збереженням власних матеріальних і психологічних ресурсів.

Наше завданнями вбачаємо у тому, щоб забезпечити оперативне та ефективне вирішення Вашої проблеми. Співробітники нашого детективного агентства - це фахівці високого рівня, що володіють значним досвідом подібної діяльності. Вони допоможуть Вам при виникненні спірних ситуацій з правоохоронними, податковими, митними та іншими органами. Ми також допоможемо Вам у врегулюванні розбіжностей з боржниками і кредиторами.
Володіючи значними зв'язками, ми здатні вирішити безліч конфліктів, не доводячи справу до офіційних інстанцій.