Розшук людей, активів і боржників

Детективне агентство «ХОЛМС» здійснює приватний пошук людей на професійному рівні. Приступаємо до розшукових заходів негайно, оскільки важлива кожна хвилина. Досвід приватного детектива в пошуку людини відіграє ключову роль, тому можете розраховувати на висококваліфіковану допомогу.

Чому люди зникають

Розшук зниклого родича, друга, однокласника, товариша по службі - поширені запити в практиці сищиків. Причини зникнення людей найрізноманітніші:

Щоб виключити малоймовірні причини і вибрати методику для пошуку зниклого родича ,  детектив проводить детальну розмову з замовником. Досвід і професійна інтуїція дозволяють приватному детективу для пошуку людини визначити найбільш ефективні шляхи.

З яких питань звертаються

Детективи потрібні не тільки для пошуку несподівано зниклого родича . Ви можете до нас звернутися з наступних питань:

Трапляється, нам дзвонять з приводу пошуку загиблого родича під час ВВВ. Замовники хочуть дізнатися про місце його поховання, знайти близьких для спілкування.

Зникнення людини - це завжди делікатна тема, тому що результати можуть бути непередбачувані, аж до звістки про смерть. Ми розуміємо, що можемо здійснювати пошук вже померлого родича , тому докладаємо всіх зусиль, щоб надати професійну оперативну і психологічну допомогу.

Тривожить пошук зниклого або далекого родича ? Чи відчуваєте сумніви щодо конкретної людини? Запишіться на безкоштовну консультацію до приватного детектива агентства «ХОЛМС».

Розшук активів та боржників

У кожного з нас протягом життя може скластися така ситуація, коли з'являється вимушена необхідність знайти людину, котрій Ви позичили гроші чи майно, та з якою з якихось причин було втрачено зв'язок. Як правило, боржники просто зникають з поля зору, навмисне уникають відновлення контакту, змінюють місце проживання, нерідко навіть ім'я та прізвище. Все залежить від масштабів боргу. Чим більша сума, тим ретельніше замітає сліди боржник. Поліція допомогти не в силах або ж, не має особливого на те бажання. Що робити в такій ситуації, до кого ще можна звернутися, за допомогою для вирішення даної проблеми? Звичайно ж до співробітників детективного агентства «ХОЛМС». Пам’ятайте, що наші адвокати працюють для того, щоб Вам допомогти!

Яка від Вас потрібна інформація?

Щоб приватний детектив спокійно міг приступити до пошуку боржника, який від Вас переховується, Ви повинні надати настільки багато інформації, наскільки це максимально можливо. Навіть  дрібниці, які, здавалося б, істотного нічого і не значать. Окрім прізвища, імені, дати і місця народження розшукуваного боржника, буде корисним забезпечити детективів додатковими даними, наприклад, номером паспорта, останньою відомою Вам адресою його місцезнаходження, номером мобільного телефону, тощо. Все це допоможе справі та скоротить терміни його пошуку. Будь-яка дрібниця, аж до відомих Вам звичок, сфери інтересів і способу життя боржника допоможуть прискорити розслідування і його пошук. І, звичайно, повна довіра детективу і взаєморозуміння, що виключає Вашу самодіяльність.

Ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!