Система охорони — у подарунок від «Холмса»!

Система охорони — у подарунок від «Холмса»!

Детективне агентство «Холмс» провело розіграш системи охорони серед користувачів соцмереж. Переможцем став тернополянин Михайло Глядик. В останні дні 2019-го він завітав до нашого офісу і в святковій атмосфері отримав подарунок.

«Побачив відео розіграшу й очам не повірив! Це моя перша перемога у конкурсах — на Новий рік трапляються дива! Дякую керівництву детективного агентства за несподіваний подарунок! — не стримував емоцій Михайло. — Активно користуюся Фейсбуком, натрапив якось на інформацію про розіграш, вирішив скористатися шансом — поширив пост, виконав умови. Звісно, хотів виграти, хоч і розумів, що учасників багато, не так легко здобути перемогу. Та доля усміхнулася мені!

Питанням безпеки оселі я цікавився й раніше, адже це — необхідність. Важливо захистити помешкання, якщо залишаємо його на тривалий час без нагляду, якщо вдома перебувають самі діти чи літні родичі. Якщо житло під сигналізацією, то господарі почуваються впевнено, не хвилюються, що щось може трапитися. Мій товариш встановив охоронну сигналізацію у своїй квартирі, бачить на екрані монітору, хто біля вхідних дверей. Декілька моїх знайомих встановили систему охорони у приватних будинках. Розповідають, що це надійно і зручно. Тепер і я матиму захист для помешкання!»

Михайло Глядик розповів про себе. Як виявилося, його знають чимало тернополян, адже він є засновником музичного колективу «Prestige music band». Навчався на факультеті театрального мистецтва Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької під кураторством народного артиста України В’ячеслава Хім’яка, працює ведучим свят та організовує музичне оформлення урочистих подій.

Про наші послуги та роботи – заходьте у Фейсбук

https://www.facebook.com/holms.te.ua/