Встановлення систем «Розумний дім»

Новий рівень комфорту

 Замість кількох спеціалізованих систем від різних виробників - клімат-контролю, системи безпеки, відео-домофону, "розумних" додатків для дому - використовуйте єдину, комплексну систему, зручну у використанні та багатофункціональну. 

Замініть більшість пультів дистанційного керування на можливість управляти приладами з власного смартфону

Керуйте всіма налаштуваннями з одного зручного мобільного додатку.

  Наші переваги

Розумний дім це надійний комунікатор між користувачем і системами життєзабезпечення в будинку. Ви говорите, що ви хочете, а він знає які команди потрібно віддати підлеглим системам, щоб ваша команда була виконана. Сьогодні немає необхідності думати як це робиться, потрібно знати чого ви хочете, все інше розумна система – Розумний дім зробить за Вас.

 У системі розумного будинку є можливість голосового управління розумним домом за допомогою голосових команд. Треба запустити сценарій, нагріти помешкання чи включити світло? Просто дайте голосову команду і система все зробить за вас.

Головним плюсом системи є її гнучкість в синхронізації з іншими раніше встановленими пристроями, які можуть бути налаштовані індивідуально під звички власника. Система розумного будинку нагріє кімнату зранку, закриє штори, ввімкне електричний камін і світло ввечері. Інноваційна технологія має масу можливостей, які спрощують життя людини і роблять його комфортним і безпечним

Також за бажанням клієнта можливо індивідуально створити  систематичний комплекс дій, які будуть враховувати звички та потреби кожного з членів родини, без додаткових щоразових налаштувань (написати індивідуальний сценарій).

Основні можливості системи «Розумний та безпечний дім»:

 Необхідним елементом «Розумний та безпечний дім», який забезпечує функціонування системи, є: центральний контроллер – прилад, що забезпечує збір, зберігання, передачу інформації про показники активних систем, а також забезпечує зв’язок користувача з усією системою. 

Нище описано можливості системи та основні датчики, які забезпечать виконання конкретних функцій.

 УПРАВЛІННЯ КЛІМАТОМ 

Завдяки нашим пристроям, які за розміром з сірникову коробку, та більшість з яких навіть не помітні в процесі використання, Ви зможете дистанційно керувати кліматом в житлі, підтримуючи потрібні показники вологості та тепла як в помешканні загалом, так і в кожній окремій кімнаті. 

Дає можливість керувати енергоресурсами квартири одним натисканням кнопки на смартфоні, економлячи при цьому до 40% коштів. 

У складі сценарію можливо створити свій клімат в кожній з кімнат, який має використовуватися коли Ви вдома і коли Вас немає. Включати чи виключати опалення в квартирі дистанційно. 

У вибраний вами час система самостійно запалить електрокамін (теплову завісу чи інші електронагрівачі)  та заполонить кімнату теплом і затишком; або ж ввімкне кондиціонер та створить температуру в помешканні комфортною для вас.

 Зважаючи на індивідуальні потреби чи звички кожного з мешканців родини можна швидко і без особливих зусиль налаштувати комфортну температуру і вологість у кожній з частин Вашого дому.

Зважаючи на особливості вашого мікроклімату в домі, а також потреби його мешканців, за допомогою нескладних маніпуляцій  можна індивідуально інтегрувати вже наявні у вас  осушувач чи зволожувач повітря  у загальну систему дистанційного управління будинку. 

Завдання клімат-контролю – одна з найпоширеніших завдань, що вирішуються в сучасному будинку. Суть її зводиться до узгодження роботи системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Кожен з цих приладів може бути частиною Вашого розумного дому для індивідуалізації вимог щодо досягнення максимального комфорту. 

 
Пристрій ФункціоналРР ціна, Є
Модуль управління котлом (термостат)Пристрій що дозволяє дистанційно управляти котлом55
Цифровий датчик температуриДля вимірювання температури навколишнього повітря як всередині приміщення, так і зовні.10
Модуль управління кондиціонеромпризначений для управління кондиціонерами. Термостат може відправляти команди на включення, виключення, вибір бажаної температури, управляти швидкістю вентилятора і режимами роботи. 65
Термоголовка Пристрій, що допомагає дистанційно керувати окремою батареєю для забезпечення максимального комфорту в опалювальному приміщенні Від 55
Цифровий датчик температури та вологостіПристрій, який використовується для вимірювання температури і відносної вологості повітря. 30
Датчик СО2*Пристрій, який контролює рівень СО2 в приміщенні, і передає сигнал про його підвищення до реле з управління вікном та/або   вентиляцією, щоб автоматично можна було здійснити провітрюванняВід 70
Комбінований датчик клімату***Пристрій, що дозволяє відстежувати показники вологості, температу повітря, рівня СО2 та якості повітря за шкалою показників токсичних речовин в приміщенніВід 180
Блок управління вікном з фурнітурою**Пристрій, що дистанційно керує процесом автоматичного провітрювання***
Реле для управління вікном**Пристрій, що керує вікном, зокрема процесом відкриття/ закриття вікна, для забезпечення процесу провітрювання  та вентиляції приміщення 48

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Дає можливість не просто дистанційно включати чи виключати світло, а створювати власні сценарії освітлення, управляти освітленням, димуванням світла, створювати імітацію присутності та захист від пограбувань. 

Зараз дистанційним вмиканням світла вже нікого не здивуєш, бо світильники з пультом стали звичайним атрибутом домашнього інтер’єру. Але що зробити, коли Вас немає вдома, або Ви поїхали на кілька днів у відпусту і не впевнені чи вимкнули світло у котрійсь з кімнат? Або ж навпаки, відпустка буде тривалою, і хвилюєтесь, що хтось помітить вашу відсутність та пробиратиметься в житло?

Для цього можна легко скористатись кількома непомітними приладами, які дозволять навіть з іншого кінця країни чи планети зробити так, що сусіди подумають, що ви вдома (створити імітацію присутності та захистити житло від пограбувань).

Зважаючи на ритм життя, а також робочий графік кожного з мешканців дому можна задати комфортний рівень освітлення відповідно до часу доби. Ваші нічні підйоми нікому не будуть заважати, якщо правильно розмістити освітлювальні елементи, та налаштувати рівень освітлення в кімнаті. 

Якщо у вас в домі маленька дитина чи ви живете разом з батьками поважного віку, і через свій швидкий підйом чи пізнє повернення не хочете створювати дискомфорту іншим, в цьому Вам допоможуть димери для регулювання рівня освітлення в домі. 

Сценарії освітлення можна налаштувати так, що при виході з дому на роботу система сама знеструмить освітлювальні прилади і вам не потрібно буде переживати виключили ви світло чи ні, а димери та датчики руху можуть автоматично регулювати яскравість освітлення та виключатися, якщо у ввімкненому світлі немає необхідності, що також дозволяє економити витрати на електроенергію. 

Пристрій 
Функціонал
РР ціна, Є
Датчик руху*
Для ввімкнення освітлення при спрацюванні на рух
Від 50
Димер 
Пристрій який використовується для управління освітленням і регулювання яскравості ламп розжарювання, галогенних ламп, діммірувальних LED ламп
пристрій який плавно регулює рівень освітлення та яскравості
55
Одноканальний/двоканальний  релейний z-wave модуль
Прилад для віддаленого керування процесом подачі живлення до однієї точки 
55

*- рекомендовано встановлення в коридорі та прохідних приміщеннях загального користування

УПРАВЛІННЯ ШТОРАМИ, РОЛЕТАМИ, ВОРОТАМИ

Дає можливість дистанційного керування приводами воріт та гаражних ролетів без використання  додаткових пультів управління, а також дає можливість відкрити ворота та гараж дистанційно у разі потреби.

Пристрій 
Функціонал
РР ціна, Є
Модуль управління 
Прилад для віддаленого керування процесом відкривання/закривання ролетів, воріт, штор, жалюзі
55

УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ

Бездротові багатофункціональні реле управління розетками призначені для керування побутовими електроприладами. 

Здійснити відключення побутових приладів та отримати можливість віддаленого керування ними, в т. ч. для можливості їх дистанційного вимкнення/увімкнення легко.

Невеличке, непомітне ні для кого реле, вмонтоване у розетку зможе:

І все це система зробить сама! Більше вам не потрібно про це думати та хвилюватись! 

Пристрій 
Функціонал
РР ціна, Є
Одноканальний/двоканальний релейний z-wave модуль 
Прилади для віддаленого керування одним/двома  електроприладами 
55
Двоканальний релейний z-wave модуль 
Прилад для віддаленого керування процесом подачі живлення до двох електроприладів або точок доступу до мережі
55
Бездротовий настінний вимикач з батарейкою Z-Wave 
дає можливість програмувати різні сценарії для електрообладнання. Наприклад, можна однією єдино кнопкою вимкнути в будинку світло, непотрібні електроприлади, закрити жалюзі, поставити будинок на охоронну сигналізацію і ін.
55

 УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ 

Дає можливість дистанційно контролювати безпеку в помешканні під час роботи,  на відпочинку чи у тривалих подорожах. 

  1.  Розумний замок вхідних дверей.

 У вас досі залишаються запитання щодо міцності та безпечності ваших вхідних дверей? Були випадки втрати ключів, а змінювати щоразу комплект замків не дуже хочеться, та і ціна кусається? Тоді варіант з електрозамками стане для вас справжнім рятівником у цій ситуації. Надати доступ до входу в житло чи офіс, швидко, дистанційно та без особливих зусиль відчинити чи зачинити двері Вам допоможе проста і легка в управлінні система електронних замків, яка керується як з телефону чи планшету, так і може відкриватись механічно за допомогою прописаних індивідуальних сценаріїв.

В результаті використання користувачі мають можливість блокувати або розблокувати двері, контролювати момент приходу / виходу з приміщення чи дому, складати розклад роботи, створювати або відключати кодовий доступ і т.д.

І головне - ця система повністю захищена від несанкціонованого відкривання відмичками, відкривання шляхом підбору ключа чи  висвердлювання крадіями.  

  1.  Захистити своє житло від затоплення (протікання води), витоку газу чи від збільшення концентрації вуглекислого газу та інших шкідливих речовин тепер можна легше і швидше ніж чекати приїзду аварійної служби. 

Компактний та практично непомітний датчик затоплення не дозволить зіпсувати ремонт ні у Вашому житлі, ні у житлі сусідів, бо при найменшій кількості потрапляння на нього води, відбудеться  автоматичне відключення води.

Датчики газу одні з найважливіших пристроїв в будинку. До шкідливих і небезпечних газів відносять вуглекислий (CO2) і чадний газ (CO).

При виникненні ситуації збільшення концентрації СО2, розумна система запропонує Вам відкрити вікно або включити вентиляцію, а при спрацюванні датчика газу CO -  відправить на контролер сигнал про тривожну подію, і система автоматично включає сирену і витяжну вентиляцію. 

Датчики побутового газу попередять вас про виникнення витоку газу та зможуть автоматично перекрити газ.  

  1. Захист від пожежі.

Всім відомо, що вогонь поширюється надто швидко, і часто ще до приїзду рятувальників може завдати непоправної шкоди, але шляхом встановлення кількох датчиків у таких найбільш вразливих місцях як кухня, котельня, датчик сповістить вас про задимлення на ранній стадії, вимкне розетки 

Пристрій 
Функціонал
РР ціна, Є
Розумний замок
Комплект циліндричних електронних замків для надання/обмеження доступу до приміщення
450+250
(циліндр та 5 ключів)
Датчик чадного газу*
Прилад, що аналізує рівень задимлення в приміщенні та спрацьовує в разі досягнення певного рівня концентрації шкідливих речовин  
від 60  
Датчик протипожежний (задимлення і температури)
Прилад, що аналізує рівень задимлення в приміщенні та сповіщає про пожежу
Якщо немає газового котла (електричний)
Датчики природнього газу
 
Від 66 
Електромагнітиний клапан газу
Перекриває подачу газу
Від 80
Забезпечить автоматичне перекриття води в разі її витоку в помешканні
100
Датчик затоплення
Прилад, що сповістить про витік води в помешканні та дасть сигнал перекрити кран
Від 65
Датчик 4в1 (руху, температури, освітлення, відкриття дверей)
Комбінований датчик руху, температури, освітлення, відкриття дверей
70

* рекомендовано при наявності твердопаливного котла 

 Аварійні режими (наприклад, перекриття води в разі протікання) спрацьовують навіть при знеструмленні квартири.

 Захист житла від несанкціонованого проникнення. Якщо Ви ще не готові до переходу на електронний замок для вхідних дверей, але хочете убезпечити себе від неприємних випадковостей, тоді датчики відкриття дверей і датчики руху стануть Вам у нагоді. З цими непомітними пристроями Ви зможете отримувати повідомлення про забуті відкриті вікна та двері.

Загалом датчики відкриття вікон / дверей можна по праву називати охоронними датчиками, бо їх легко можна ставити на сигналізацію. У разі вторгнення, система розумного будинку відправить вам оповіщення і активує сирену. Датчик відкриття вікон / дверей також можна застосовувати для безпеки дітей, наприклад: в разі відкриття вікна або двері в дитячій кімнаті, активується звукове або світлове оповіщення в будинку. 

Датчик руху може бути використаний Вами не тільки в житлі для комфортного пересування у темний час доби, але і назовні- наприклад на подвірї будинку, для випередження можливого приходу/проникнення на територію непроханих гостей та спрацювання охоронної сигналізації. 

Пристрій 

Функціонал

РР ціна, дол. США

Центральний контроллер

Пристрій, який забезпечує комунікацію в роботі всіх охоронних датчиків, та контролює їх взаємодію і спрацювання, а також забезпечує зв’язок користувача з усією системою і можливість її управління.

131

Датчик відкриття дверей/вікна

призначений для детектування стану відкриття дверей, вікон, а також контролювання процесц відкривання/закривання вікон/ вхіднихї чи міжкімнатних дверей

28

Датчик розбиття вікна

призначений для виявлення розбиття скла в приміщенні, що охороняється 

43

Датчик руху

призначений для виявлення руху людини в приміщенні, що охороняється, і маючи регульовану чутливість здатний спеціально налаштовуватись на ігноруваня домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см.

38

Брелок для управління сигналізацією

Пристрій призначений для дистанційної постановки на охорону сигналізації чи зняття з охорони, а також за необхідності може використовуватись як пристрій для подання сигналу тривоги .

19

Сирена 

Пристрій, що подає звуковий сигнал про втручання в охоронювану систему. Може бути як кімнатною , так і вуличною

43-84

  СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

 Сучасна система відео нагляду в теперішній цифровий час особливо актуальна, бо навіть на великій відстані від дому зможе показати Вам в онлайн режимі що відбувається в оселі чи на периметрі подвіря. Навіть при виникненні надзвичайної ситуації чи екстреного спрацювання системи безпеки Ви зможете швидко побачити, що відбувається в цей момент на території, що оснащена відеонаглядом, щоб проаналізувати обстановку і не поспішати додому.

 Детективне агентство ХОЛМС

Error
Whoops, looks like something went wrong.