Cпецтехніка

Відкрити каталог

Захист інформації - основа безпеки бізнесу!

В наш надзвичайно насичений інформацією час це особливо актуально.  Адже, як відомо - хто володіє інформацією, той володіє світом.

Якщо Ви хочете залишатися «на коні», для Вас актуальні будуть наші послуги із застосуванням спецтехніки.

НАШЕ ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «ХОЛМС» ЗА ДОПОМОГОЮ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ ТА ОБЛАДНАННЯ: 

Організує безпечне проведення нарад чи переговорів, захистить інформацію від витоку.

Захистить від стороннього втручання наявну на  Ваших серверах інформацію, а також безпечне її зберігання чи безвідновне знищення в разі необхідності.

Перевірить потрібні Вам приміщення та автотранспорт (автомобілі, кабінети, квартири, офіси і ін.) на наявність чи встановлення несанкціонованих прихованих приладів.

Попередить несанкціоноване використання відео та аудіо приладів.

В нас Ви можете придбати та отримати сервісне обслуговування для різних потрібних для спокійного життя технічних приладів. Адже часто можливість відслідкувати переміщення рідних Вам людей (батьків похилого віку, дітей) а також домашніх улюбленців, допомагає захистити їх життя та здоров’я, а Вам забезпечує спокій та впевненість.  

За допомого встановлення спеціального обладнання та пристроїв МИ ДОПОМОЖЕМО:

Відслідкувати переміщення потрібних Вам об’єктів (автомобілі, товари, інше) чи важливих Вам людей за допомогою непомітних та законних пристроїв;

Непомітно записати будь-який, навіть, великий обсяг, важливої саме для Вас,  інформації; 

Підібрати необхідні саме Вам прилади для проведення короткочасного відеоспостереження та аудіозапису на об'єктах без зовнішнього джерела живлення;

 Підібрати надійний прилад для фіксації дорожньо-транспортних пригод та здійснення зйомки відео-сюжетів чи  використання його в якості action-камери;  встановити його на транспортному засобі.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати потрібний для кожного окремого випадку прилад, забезпечать його швидкий та кваліфікований монтаж і встановлення, допоможуть врахувати всі деталі, нюанси для правильного використання.

У нас Ви отримаєте сервісне обслуговування технічних пристроїв.